Türkiye
0 541 345 9969
info@57ncialay.com

S.S.S.

57ncialay - Kaliteli hizmetin adresi.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizlerden gelen sorular ve cevapları

PARA KARŞILIĞI SATTIĞIMIZ TEK YETKİ “VİP” BAŞKA BİR YETKİ SATMIYORUZ. BİZ BU SERVER’I EĞLENMEK VE SAMİMİ ÇEVREMİZLE GÜZEL VAKİT GEÇİREBİLMEK AMACIYLA KURDUK. KURUMSAL BİR YÖNETİM SİSTEMİMİZ VAR. VE BU YÖNETİM ŞEKLİNDEN TAVİZ VERMEYİZ.

(SATIN ALINAN VİPLİK İÇİN BUNLAR GEÇERSİZDİR)

SERVER’IMIZDA ZAMAN GEÇİRMEYİ SEVEN ARKADAŞLARA ŞARTLARI SAĞLIYORLARSA VİP TEKLİF EDİYORUZ. VİP ÜYELERİMİZİN 4 HAFTA DENEME SÜRESİ VARDIR.  BU SÜRE SONUNDA CO-ADMİN OLACAK SEVİYEYE GELMİŞLERSE, CO-ADMİNLİK VERİYORUZ. VE DAHA İLERİDE Kİ SEVİYEDE, CO-ADMİNLERİMİZ ARTIK BİRER ADMİN ADAYI OLUYORLAR. KISACASI; YÖNETİCİLERİMİZİN BELLİ BİR TECRÜBEYE SAHİP OLMALARINI İSTEDİĞİMİZ İÇİN, SADECE VİP ALIMI YAPIYORUZ. BUNUN HARİCİNDE CO-ADMİN VEYA ADMİN ALMIYORUZ.

(SATIN ALINAN VİPLİK İÇİN BUNLAR GEÇERSİZDİR)

REFERANSA ÖNEM VERİYORUZ. SERVERIMIZDAKİ HER YETKİLİ AYNI ZAMANDA BİRER GÖZLEMCİDİR. VİP İHTİYACIMIZ OLDUĞU ZAMAN YETKİLİLERE DANIŞIRIZ. UYGUN GÖRDÜKLERİ İSİMLER VARSA O İSİMLERE ÖNCELİK VERİRİZ.
BUNUN HARİCİNDE; SERVERDA VAKİT GEÇİRMEYİ SEVEN, SÜREKLİ SERVERIMIZDA BULUNAN İSİMLERE VİP TEKLİF EDEBİLİRİZ. VE !TOPTİME BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR. ÇÜNKÜ YETKİLİLERİN HER HAFTA BELLİ BİR SÜRE SERVERDA BULUNMASI İSTENİR. TOPTİME ‘DA EN YÜKSEK SÜRELERE ULAŞAN OYUNCULARIN İÇİNDEN, 18+ YAŞINDA, DİKSİYONU DÜZGÜN, OYUN BİLGİSİ İYİ DERECEDE, YÖNETİCİLİK YAPABİLECEK VASIFA SAHİP OLAN OYUNCULARA VİP TEKLİF EDİYORUZ. KISACASI SİZİN VİP OLMAK İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ TEK ŞEY; SERVERDA ZAMAN GEÇİRMEK VE KURALLARA UYMAK. BUNU YAPTIĞINIZ SÜRECE BİR GÜN YÖNETİCİMİZ SİZE ULAŞACAKTIR.

(SATIN ALINAN VİPLİK İÇİN BUNLAR GEÇERSİZDİR)

VİP, ÖNEMLİ OYUNCU DEMEKTİR. 10 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. [VİP] TAGINI ALIRLAR. SÜREKLİ SERVERIMIZDA BULUNAN VE VİP OLARAK ARAMIZA KATILAN ARKADAŞLARA !SLAY !KİCK !MUTE !GAG !SİLENCE !HSAY YETKİLERİ VERİYORUZ. BÖYLECE YÖNETİM SİSTEMİMİZİN EN ALT BİRİMİNİ OLUŞTURUYORLAR. İLERİDE HER VİP OYUNCU AYNI ZAMANDA CO-ADMİN ADAYI OLUYOR. 4 HAFTA DENEME SÜRELERİ, SONUNDA KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİLEREK VİPLİĞİ SONLANDIRILABİLİR, CO-ADMİN OLABİLİR, VEYA CO-ADMİN KADROSUNDA KONTENJAN AÇILANA KADAR VİP OLARAK BEKLETİLEBİLİRLER.

CO-ADMİN, ADMİN YARDIMCISIDIR. 10 (ON) KİŞİ İLE SINIRLIDIR. VİP ÜYELERİMİZDEN ŞARTLARI SAĞLAYAN ARKADAŞLARI CO-ADMİN OLARAK ALIYORUZ. CO-ADMİNLER SERVERIN İŞLEYİŞİ, HUZURUN SAĞLANMASI VE GÜZEL BİR OYUN İÇİN 57.ALAY YÖNETİM SİSTEMİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASIDIR. CO-ADMİNLERİN, VİPLERİN YETKİLERİNE EK OLARAK BAN, MAP OYLAMASI YAPMAK GİBİ YETKİLERİDE VARDIR. HER CO-ADMİN AYNI ZAMANDA BİR ADMİN ADAYIDIR.

CO-ADMİNLERİMİZDEN ŞARTLARI SAĞLAYAN ARKADAŞLARI ADMİN OLARAK SEÇEBİLİRİZ. ADMİN KADROMUZDA KURUCU, BAŞKANLARIMIZ, WEB VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÖNETEN EDİTÖRLERİMİZ, ADMİN YÖNETİCİMİZ, CO-ADMİN YÖNETİCİMİZ, VİP YÖNETİCİMİZ VE EMEKTAR DENEBİLECEK SEVİYEDE CO-ADMİNLERİMİZ VARDIR. KISACASI ADMİNLER, 57NCİ ALAY PRO PUBLİC SERVERIN YÖNETİMİNİ OLUŞTURMAKTADIR.

DİSCORD ADRESİMİZE GELİP, #YARDIM&DESTEK KANALIMIZDA 7/24 CANLI DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

OYUN İCİNDEN !RAPOR YAZMANIZ YETERLİDİR.

SERVERDA G3SG1, SCAR20 VE P90 SİLAHLARININ YASAKLANMASIYLA İLGİLİ ÇOK SAYIDA !SİKAYET ALDIK. YÖNETİM OLARAK CSGO ‘NUN BİZE OYUNDA SUNMUŞ OLDUĞU TÜM SİLAHLARI KULLANMA TARAFTARIYIZ. REKABETÇİ MAÇLARDA BU SİLAHLARLA SÜREKLİ OYNAYAN OYUNCULAR, SERVERA GELDİKLERİ ZAMAN İLGİNÇ BİR ŞEKİLDE BAZI SİLAHLARIN YASAKLANMASINI İSTİYORLAR. BİZ 57NCİ ALAY YÖNETİMİ OLARAK, GELEN !SİKAYET’LERİ DEĞERLENDİRDİK VE ADALETSİZ REKABET YARATTIĞI İÇİN SADECE G3SG1 VE SCAR20 SİLAHLARININ (OTO) KULLANIMINI YASAKLADIK. SERVERIMIZDA BAŞKA HERHANGİ BİR YASAK UYGULAMIYORUZ.

PRO PUBLİC SERVER ‘IZ. BUNA GÖRE HAREKET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ. HERKESE BEDAVA ARMOR DAĞITTIĞIMIZ ZAMAN, CSGO OYUNUNUN BİZE SUNMUŞ OLDUĞU ARMOR ÖZELLİĞİNİ HİÇ KULLANMAMIŞ GİBİ OLUYORUZ. ÇÜNKÜ HERKESTE VAR VE BEDAVA. BU NEDENLE BEDAVA ARMOR DAĞITMIYORUZ.

PRO PUBLİC SERVER ‘IZ. BUNA GÖRE HAREKET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ. SMURF VEYA BAŞKA BİR MOD KULLANMIYORUZ. BU NEDENLE PARAŞÜT SERVERIMIZDA YOK.